Лептокарија

ВИЛА ЈАНИС

ЛЕПТОКАРИЈА – ЈАНИС ЛЕПТОКАРИЈА, сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп се уште го навраќа сеќавањето на убавите ...
Прочитај повеќе

VILA KATERINA

Трикатна вила, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за ...
Прочитај повеќе

VILA ATRIUM

Вила ATRIUM „А“ категорија – се наоѓа на левата страна од местото, на само 100 м. од главната улица, и ...
Прочитај повеќе

VILA OLIMPIA

Вила ОЛИМПИА „А“ категорија – КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАНА, се наоѓа на левата страна од местото, на само 50 м. од главната ...
Прочитај повеќе

Неи Пори

ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ

ЛЕТО 2020 – НЕИ ПОРИ НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, ...
Прочитај повеќе

VILA VASILIS

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Опис: Убаво украсена, уредна и ...
Прочитај повеќе

VILA RIA

Локација: Вилата Риа се наоѓа во првиот ред на вили на плажата во централниот дел на Неи Пори, во близина ...
Прочитај повеќе

VILA FILIO

Локација: Вила Филио се наоѓа во тивок, нов дел од Неи Пори, на 200 метри од плажа. Вилата има големи ...
Прочитај повеќе

VILA SOFIA

Сместување: Има двокреветни и трокреветни студија, како и 3 двокреветни двокреветни апартмани. Три двокреветни дуплекси се наоѓаат на приземјето (број ...
Прочитај повеќе

Паралија

VILA SELENA MARE

Се наоѓа во новиот, северен дел од Паралија, недалеку од новоизградените спортски терени, а од централната улица Паралија е околу ...
Прочитај повеќе
Atina_Paralija_Pierija_Grcija

Вила Атина – Паралиа

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот ...
Прочитај повеќе