Blue Carpet Luxury Suites

You are currently viewing Blue Carpet Luxury Suites

Early Booking Discount понуда од Blue Carpet Luxury Suites

 

BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI    www.bluecarpetsuites.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/1/4

25.04-17.05

18.05-31.05

29.09-28.10

01.06-14.06

15.09-28.09

15.06-05.07

25.08-04.09

06.07-24.08

Suite Triple Standard

83

98

120

149

172

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Double Sea View

101

118

145

178

210

Suite 2 level up to

4 pax

106

126

155

191

224

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Two Level Sea View Up to 4 pax

122

142

175

215

253

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Double Sea View Private Pool

125

148

180

223

262

1 дете од 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. престој

3

3

4

5

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар

Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Cancellation policy:

15-9 days before the arrival 50%

8-1 days before the arrival 74%

Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ