Вила Таниа

You are currently viewing Вила Таниа

Вила Таниа, се наоѓа во Ханиоти, на неполни 100м оддалеченост од плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите лоцирани на приземје, со сопствена тераса со поглед кон двор со зеленило. Во самиот двор има тоалети и простор за чекање за прием на гости и при заминување на гостите. Сите сместувачки единици имаат стандардни легла, со чајна кујна (решо, мини фижидер, основен прибог за готвење и јадење, за припрема на лесни оброци) тоалет, ТВ, интернет (квалитетот и брзината на интернетот не ги гарантираме) клима вклучена во цената.

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

На промо цените не следува попуст и не се комбинира попустот за 2 последователни термина.

Првите два и последниот термин се промо термини.

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7 ПОПУСТ ЗА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.05.2024