Poseidon Palace 4+

You are currently viewing Poseidon Palace 4+

Early Booking Discount понуда од Poseidon Palace 4+

 

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA www.poseidonpalace.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

0

30.04-07.06

24.09-31.10

08.06-08.07

30.08-23.09

09.07-29.08

Single Standard

74

131

175

Double Standard

68

89

122

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room up to 4 pax

68

89

122

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

50%

50%

50%

Family up to 4 pax 1 Bedroom

78

105

146

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-12.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

4

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.

Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before the arrival 40%

7-4 days before the arrival 60%

3-1 days before the arrival 80%

Non-show or early departure, 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ