Porfi Beach 3+

You are currently viewing Porfi Beach 3+

Early Booking Discount понуда од Porfi Beach 3+

 

PORFI ***+ NIKITI                     www.porfi.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/1/4

30.04-02.06

23.09-13.10

03.06-23.06

13.09-22.09

24.06-14.07

26.08-12.09

15.07-25.08

Single Standard

56

80

102

133

Double Standard

36

49

65

83

Promo Double

33

45

60

78

Double Superior

41

55

75

101

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room up to 4 pax Superior

48

72

93

120

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Junior Suite

60

97

122

140

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Suite up to 4 pax

74

111

136

160

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

18

18

18

18

Деца од 2-11.99 год.

9

9

9

9

Baby Cot

5

5

5

5

Минимум престој

2

3

4

4

Опис:базен,ресторан,таверна,пул бар,кафе бар,фитнес,тенис

Соби:клима, балкон ,ТВ,фрижидер,фен

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Baby cot is charged 5 euros per night, payable on the spot.

2.Cancellation policy:

7-3 days prior to arrival, 2 nights cancellation fees

2-0 days prior to arrival, 100% fees

Non show or early departure, 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ