Paradise 3*

You are currently viewing Paradise 3*

Early Booking Discount понуда од Paradise 3*

 

PARADISE 3* KRIOPIGI

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

10

25.05-08.06

09.06-19.06

18.09-26.09

20.06-30.06

04.09-17.09

01.07-15.07

21.08-03.09

16.07-20.08

Standard Room

28

36

52

66

78

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Bunk Bed

28

36

52

66

78

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од2-11.99

50%

50%

50%

50%

50%

Мин. Престој

3

3

5

3

2

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 8-14 days before check-in 25% of total amount

Cancelled 3-7 days before check-in 50% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-2 days before check-in 80% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.12.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.01.2024 10% ПОПУСТ