Naias 3*

You are currently viewing Naias 3*

Early Booking Discount понуда од Naias 3*

 

NAIAS BEACH HOTEL& APARTMENTS*** HANIOTI          www.naiashotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-31.05

01.10-05.10

01.06-15.06

16.09-30.09

16.06-30.06

01.09-15.09

01.07-19.07

20.08-31.08

20.07-19.08

Studio city /inland view

28

47

53

64

68

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-1.99 год.

17

17

17

17

17

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Superior Studio city /Inland view

34

53

59

70

74

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-1.99 год.

17

17

17

17

17

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Apartment Garden View

41

69

76

96

102

Трето лице

12

18

18

24

24

Четврто лице

12

18

18

24

24

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-1.99 год.

17

17

17

17

17

3 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Superior Apartment Garden View

47

75

82

101

105

Трето лице

12

18

18

24

24

Четврто лице

12

18

18

24

24

1 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-1.99 год

17

17

17

17

17

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 0-1.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

30%

30%

30%

30%

30%

Полупансион

15

15

15

15

15

Деца од 2-5.99 год.

7

7

7

7

7

Деца од 6-11.99 год.

9

9

9

9

9

Мин. престој

3

3

3

3

3

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show        50% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 20% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 15.06.2024 И ОД 16.09 ДО 05.10.2024

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ