Mona 4*- Водици

You are currently viewing Mona 4*- Водици

Специјална понуда од Mona 4*

 

ПАКЕТ ВОДИЦИ
Hotel Mona 4* – Златибор
Термин 18.01-21.01.2024

 

Цена по лице за пакет од 2 ноќи

Double Standart Room 130€
Comfort Room 148€
Superior Room 169€

 

Цена по лице за пакет од 3 ноќи

Double Standart Room 195€
Comfort Room 222€
Superior Room 254€

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок
– Користње на затворени базени,џакузи,сауна свет..
– Фитнес Центар;
– Wi – FI низ цел хотел;
– Детско катче

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
– Парна Бања
– Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

Услови за деца:
– Две деца до 0-6,99 годни плаќа 4€ по лице на ден;
– Две деца 7-11,99 години плаќа 25€ по лице на ден;
– Tрето возрасно лице на дополнително легло 42€ по лице на ден;

Доплатa за вечера:
– Доплата за вечера за возрасно лице до 16€ по лице на ден
– Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 8€ по лице на ден;
– Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден;
– Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали;