Vila Alcano – Neos Marmaras

Вилата „Alcano“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона ...
Прочитај повеќе

Vila Santala – Neos Marmaras

Ново во нашата понуда- Вилата „Santala“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана ...
Прочитај повеќе

Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната ...
Прочитај повеќе

Vila Mersinis | Neos Marmaras

Вилата „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви е потребно за вистински одмор: конфорни апартмани, ...
Прочитај повеќе

Vila Marias House – Nikiti

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и ги разделува двата полуострови Касандра ...
Прочитај повеќе

АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS – НЕА МАРМАРАС

12 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 08 ДЕКЕМВРИ 200 МЕТРИ ОД ГЛАВНА ПЛАЖА ВО МАРМАРАС ХОТЕЛ-АПАРТМАНТ “ZEPPOS” СЕ НАОЃА ВО ...
Прочитај повеќе

ВИЛА VASO – НЕА МАРМАРАС

12 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 08 ДЕКЕМВРИ 30 МЕТРИ ОД МОРЕ ВИЛА “ВАСО“ СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА ...
Прочитај повеќе

ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ

12 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 08 ДЕКЕМВРИ 250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА НИКИТИ e туристичко место на западната страна на ...
Прочитај повеќе

ВИЛА PETRIDIS – МЕТАМОРФОЗИ

12 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 08 ДЕКЕМВРИ НА ПЛАЖА Вилата Петридис се наоѓа на првиот ред вили во Метаморфозис.Идеално ...
Прочитај повеќе

Ilaktida

Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од плажа. Вилата располага ...
Прочитај повеќе