Специјална понуда од Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*

You are currently viewing Специјална понуда од Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*

ВЕЛИГДЕНСКИ ПАКЕТ
Hotel Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*- Копаоник
Термин 13.04-19.04.2023

За проверка на цена исклучиво во агенција!

Поради секојдневни измени неопходно е да се провери цената пред да се направи резервација!

 

ПАКЕТ 1 ГРАНД СПА ПАКЕТ

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со Појадок / Појадок и Вечера
– Неограничено користење на Спа центар на 2.000m²
– Користење на надворешен базен и џакузи со топла вода
– Поклон 25€ ваучер за спа третман по избор
– Гратис 1 масажа за возрасно лице од 30 минути
– Гратис 1 спа третман за дете
– Целодневна анимација за деца со креативни работилници
– Представа за деца на 15.04 и 16.04

Во цената не е вклучено:
– Велигденски ручек со детска анимација и кулинарска работилница – 25€ по лице, за деца 7-11,99 години 50% попуст, деца до 6,99 години ГРАТИС;
– Голем магичен шоу – магионичари Пикси и Зека; тамбурашки оркестар во ресторан Гарден (наплата А’La Carte, задолжиелна резервација ) на 15.04.2023
– Туристичка такса

-Подземна гаража

 

ПАКЕТ 2 ВЕЛИГДЕНСКИ ГРАНДИОЗЕН ПРАЗНИЧЕН ПАКЕТ

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со Појадок / Појадок и Вечера
– Велигденски ручек со анимација за деца

Празнична вечера во ресторан Гарден 15.04.2023 со анимација за деца и тамурашки оркестар

– Поклон 25€ ваучер за спа третман по избор
– Неограничено користење на Спа центар на 2.000m²
– Користење на надворешен базен и џакузи со топла вода
Целодневна анимација за деца со креативни работилници
– Представа за деца на 15.04 и 16.04

 

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса

-Подземна гаража

 

 

Политика за откажување:
– 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 21-15 дена пред почетокот на аранжманот.
– 50% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-8 дена пред почетокот на аранжманот.
– 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 7-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
– Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.