Despotiko Apartments Hotel & Suites 3*

You are currently viewing Despotiko Apartments Hotel & Suites 3*

Early Booking Discount понуда од Despotiko Apartments Hotel & Suites 3*

 

 

DESPOTIKO APARTMENTS HOTEL & SUITES 3* TRISTANIKA      www.hoteldespotiko.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ

10

26.04-01.06

02.0-20.06

21.06-25.07

08.09-14.09

26.07-07.09

15.09-28.09

Standard Studio for 2 pax

71

83

95

107

83

Eco Suite for 2 pax

107

131

155

178

131

Standard Apartment for 3 pax

83

95

107

119

95

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Grand Eco Suite 2 pax

155

178

202

226

178

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Loft Eco Suite 2 pax

119

143

167

190

143

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Eco Suite 2 pax

190

214

238

262

214

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

3

5

5

5

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: паркинг, базен, џакузи,масажа,фитнес,базен за деца, детско игралиште,бар,ресторан, таверна,кошарка,

тенис

Соби :чајна кујна,клима,телефон,фрижидер,WI-FI,ТВ ,фен,балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 10% ПОПУСТ

( ВАЖИ ЗА STANDARD ,STANDARD APARTMENT И LOFT ECO SUITE )

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ