Ipsos Apartments

Вила Ipsos Apartments – Ипсос Вилата Ipsos Apartments се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на околу 250 метри од плажата. Вилата има двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни соби, секоја со…

Коментарите се исклучени на Ipsos Apartments

Вила Зевс

ВИЛА ЗЕВС – Ипсос – Лето 2023 Вилата Зевс се наоѓа на 400метри од плажата во Ипсос, во мирниот дел на туристичкото место Пирги. Вилата Зевс е голем комплекс од…

Коментарите се исклучени на Вила Зевс

Вила Мина Лукс

Вила Мина Лукс – Ипсос Вила „Мина Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради. Вилата има базен со лежалки (бесплатно) и се состои од…

Коментарите се исклучени на Вила Мина Лукс

ВИЛА ЈУЛИАНОС – КРФ

Крф, мистично привлечен, спакуван во историски приказни, обоен од влијанија на најразлични цивилизации, кој фасцинира со природна убавина и освојува со искуства вредни за сечие сеќавање. Не случајно една од…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЈУЛИАНОС – КРФ