Villa Savvas

  Villa Savvas - Golden Beach Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/3 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања доплата 6 еур на ден БЕСПЛАТНО…

Коментарите се исклучени на Villa Savvas

Villa Argiri

Дополнителни информации  Vila Argiri - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба на 5 минути од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/2 +1 Studio 1/3…

Коментарите се исклучени на Villa Argiri

Villa Alexandra

Локација  Грција/ Остров Тасос / Скала Потамиа GPS: 40.7069862; 24.7617097 Дополнителни информации    Alexandra Studios & apartments - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба http://www.alexandra-rooms-potamia.gr/rooms.html на 50-80m од плажа Термин…

Коментарите се исклучени на Villa Alexandra

Barbara Studios

Дополнителни информации  Studios Barbara - Skala Potamia Цена по соба http://www.barbara-studios.gr/ на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 + 1 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања…

Коментарите се исклучени на Barbara Studios

Studios Kouras

Дополнителни информации  Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови дрвја. Во градината околу големиот базен со џакузи има лежалки…

Коментарите се исклучени на Studios Kouras

Villa Afrodite 2

За хотелот:  Afrodite Studios II е новоизградено сместување кое се наоѓа на само неколку минути од плажата. Вилата е модерно дизајнирана, опремена со нов мебел и имаат се што ви…

Коментарите се исклучени на Villa Afrodite 2