Специјална понуда од Sunce 4*

You are currently viewing Специјална понуда од Sunce 4*

23-ти Октомври
HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA
Термин 20.10-23.10.2023
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Пакет 3 ноќи / 4 дена по лице

Цените и слободниот капацитет се мометални ве молиме користете го нашиот ОnLine систем за проверка на цената и слободниот капацитет!

Во цената е вклучено:
– Полупансион (Појадок и Вечера)
– Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања, џакузи, kneipp базен, ледена фонтана, калдариум, тропски тушеви….
– Неограничено користење на фитнес центар;
– Wi- Fi низ цел хотел;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– Деца до 11,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Tрето и Четврто возрасно лице 19€ на дополнително легло;

 

Политика за откажување:
– 14 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Во случај на непристигнување (No Show) или предвремено заминување на гостите од хотелот, хотелот задржува 100%;