Cronwell Platamon Resort 5*

You are currently viewing Cronwell Platamon Resort 5*

Early Booking Discount понуда од Cronwell Platamon Resort 5*

 

 

CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA                        http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/      

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

4/10

28.04-31.05

01.06-13.06

11.09-30.09

14.06-30.06

01.07-21.07

21.08-10.09

22.07-20.08

Standard Double Room

146

175

210

240

255

Трето лице

51

61

74

84

89

1 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

2 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

Superior Double

179

208

243

273

289

Трето лице

63

73

85

96

101

1 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

2 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

Junior Suite

235

263

299

329

345

Трето лице

82

92

105

115

121

1 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

2 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

Suite

258

287

322

352

368

Трето лице

90

101

112

123

129

1 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

2 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

Villa Maisonette

325

354

389

419

435

Трето лице

114

124

136

147

152

1 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

2 дете од 2-11.99 год.

17

28

28

28

28

Family Suite 4+2

( За соба)

415

466

501

531

605

Presidential Suite 4+2

( За соба)

470

522

557

587

661

Минимум престој

3

5

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:СПА центар, конференциска сала, паркинг,ресторан,таверна,детско игралиште,бар на плажа,анимација,мини клуб,

2 отворени и еден затворен базен, воден парк

Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,фен,сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

11-21 DAYS DAYS BEFORE ARRIVAL 25% OF AGREED STAY

5-10 DAYS DAYS BEFORE ARRIVAL 50% OF AGREED STAY

1-4 DAYS DAYS BEFORE ARRIVAL 70% OF AGREED STAY

EARLY DEPARTURE 100% OF REMAINING STAY

NON SHOW 100% OF AGREED STAY

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ