Flora 1

Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот влез во Торони. Вилата е поставена на главната улица, која воедно минува и покрај самата плажа, во…

Коментарите се исклучени на Flora 1

СТУДИО НИНА – ТОРОНИ

10% ПОПУСТ (ЗА  50% УПЛАТА) ДО 21.01.2022 НА ПЛАЖА Торони се наоѓа во југоисточниот дел од вториот крак на полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата шума…

Коментарите се исклучени на СТУДИО НИНА – ТОРОНИ

АПАРТХОТЕЛ FAY ТОРОНИ

 7% ПОПУСТ (ЗА  50% УПЛАТА) ДО 21.01.2022 НА ПЛАЖА (СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ) Торони на југоисточниот дел од вториот крак полуостровот Ситонија.Долгата песочна плажа и тиркизната боја на егејот заокружени со боровата…

Коментарите се исклучени на АПАРТХОТЕЛ FAY ТОРОНИ