Куќи  „Санрајс“(Sunrise)  „Василис“(Vasilis) 

Скијатос Куќа „Санрајс“ има одлична локација во строгиот центар на градот, на 300 метри од пристаништето. Студијата содржат: комплетно опремена кујна, сопствен тоалет, клима (се доплаќа во објектот), бесплатен интернет…

Коментарите се исклучени на Куќи  „Санрајс“(Sunrise)  „Василис“(Vasilis)