Leda Village 4*

Early Booking Discount понуда од Leda Village 4*   LEDA VILLAGE RESORT 4* PELION ( CHORTO ) www.ledapelion.com ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10/0 29.04-23.06 11.09-07.10 24.06-07.07 26.08-10.09 08.07-28.07 29.07-25.08 Studio 52…

Коментарите се исклучени на Leda Village 4*

Agapitos Villas

AGAPITOS VILLAS AGIOS IOANNIS , PELION                    www.pelion-agapitos.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10/vb 01.05-31.05 15.09-10.10 01.06-30.06 01.07-15.07 01.09-14.09 16.07-31.08 Double Room Garden View 109 115 127 145 Double Room Sea View 115…

Коментарите се исклучени на Agapitos Villas