Flora 1

Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот влез во Торони. Вилата е поставена на главната улица, која воедно минува и покрај самата плажа, во…

Коментарите се исклучени на Flora 1

АЛЕКС ЛУКС – ПОЛИХРОНО

Опис на вила Вила Алекс Лукс е ново изградена вила 2022, истата се наоѓа во Полхроно, на 30м оддалеченост од плажа, истата располага со едноспални апартмани за 4 лица или…

Коментарите се исклучени на АЛЕКС ЛУКС – ПОЛИХРОНО

Вила Посеидон-Сабота

Вила Посеидон-Сабота Касандра, Грција Опис на вила Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Паркинг за возила сама вила не нуди, но има на…

Коментарите се исклучени на Вила Посеидон-Сабота

Вила Димитра

Вила Димитра Касандра, Грција   Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето на Калитеа и на 2мин пешачење до центарот на Калитеа. Во нејзина близина има…

Коментарите се исклучени на Вила Димитра

ВИЛА ОЛИМПИЈА – КАЛИТЕА

  ВИЛА ОЛИМПИЈА – КАЛИТЕА 2022   Калитеа – најпознатото летувалиште на Халкидики, со прекрасна плажа со ситен песок и плиток  брег, “trendy” бич-барови, таверни, детски игралишта … со еден збор – место за…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ОЛИМПИЈА – КАЛИТЕА

Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа

Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа, Грција Лето 2022   10% попуст за рана уплата до 15.05.2022 20% попуст за ПРОМО термин 28.05.2022 Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната…

Коментарите се исклучени на Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа

Вила САВАС – Неа Флогита

Вила САВАС – Неа Флогита, Грција Лето 2022   Попуст за рана уплата од 15% до 30.04.2022 Локација        Вила САВАС  на сама плажа на плоштадот во Неа Флогита во самиот центар. Сместување:   убаво…

Коментарите се исклучени на Вила САВАС – Неа Флогита

Неа Потидеа – Вила Brothers

Локација:       60 метри оддалеченост  од плажа, во централниот дел на Неа  Потидеа. Сместување:  Трикреветни и четирикреветни АПП (една спална и одвоена кујна ). Опремa:          Опремена  кујна,ТВ, бања, тераса, WI-FI  и клима уред …

Коментарите се исклучени на Неа Потидеа – Вила Brothers

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од плажата во Пефкохори. 10% попуст за рана уплата до 15.05.2022…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ 2022

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, четирикреветни и петкреветни апартмани. Опрема: АПП – дневна соба со…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ 2022

ВИЛА ЏУЛИ II ЈЕРИСОС

Јерисос – Вила Џули 2   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЏУЛИ II ЈЕРИСОС

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС

Јерисос – Вила Џули 1 Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има Сино Знаме за…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС

ВИЛА БИЛИС ЈЕРИСОС

Јерисос - Вила Билис   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино…

Коментарите се исклучени на ВИЛА БИЛИС ЈЕРИСОС

ВИЛА АТИНА – ЈЕРИСОС

Јерисос – Вила Атина Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АТИНА – ЈЕРИСОС

ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА – ЈЕРИСОС

Јерисос – вила Евангелија Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЕВАНГЕЛИЈА – ЈЕРИСОС

ВИЛА SOULA – ЈЕРИСОС

50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА ЈЕРИСОС е најубавото и најголемото туристичко место на третиот крак Атос.Има прекрасна долга песочна плажа  која во зеленило и бујна вегетација ве разладува и разгалува во…

Коментарите се исклучени на ВИЛА SOULA – ЈЕРИСОС