Zoe 4*

You are currently viewing Zoe 4*

Early Booking Discount понуда од Zoe 4*

 

ZOE 4* TRIPITI THASSOS www.dhotels.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/15

01.05-03.06

26.09-06.10

04.06-30.06

10.09-25.09

01.07-31.08

01.09-09.09

Double Deluxe Room

32

55

78

67

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Family Deluxe up to 4 pax

34

61

90

82

Трето лице

50%

50%

50%

50%

Четврто лице

30%

30%

30%

30%

1 и 2 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 и 2 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Double Standard

30

49

70

62

Трето лице

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-2.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-11.99 год.

Гратис

30%

30%

30%

Полупансион

17

17

17

17

Деца од 3-11.99 г.

10

10

10

10

Минимум престој

2

3

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

10-8 days before arrival 40%

7-4 days before arrival 60%

3-1 days before arrival 90%

Non-show 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.03.2022 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ