XENIA 4* OURANOUPOLIS

You are currently viewing XENIA 4* OURANOUPOLIS

Early Booking Discount понуда од Xenia 4*

 

 

 

 

 

 

XENIA 4* OURANOUPOLIS www.papcorp.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН

4

27.04-15.05

15.10-31.10

16.05-09.06

02.10-14.10

10.06-23.06

10.09-01.10

24.06-19.07

15.08-09.09

20.07-14.08

Eco Room Sea View

(non renovated)

67

76

84

101

123

Double Room for Single Use

110

121

133

154

191

Superior Double Room Sea View

74

84

90

107

129

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете 0-13.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете о-13.99 год.

50%

50%

50%

50%

50%

Bungalow Sea View

95

107

123

135

168

Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.

Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 25% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022

7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 15.05.2023 И ПОСЛЕ 15.10.2023

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ