VM RESORT & SPA 4*- ДРАЧ

You are currently viewing VM RESORT & SPA 4*- ДРАЧ

Хотелот се наоѓа на само неколку чекори до плажа, располага со сопствен ресторан , бар ,тераса, бесплатно WI-FI и 24ч рецепција.

Сите соби располагаат со flat TV , AC и сопствено WC. Дел од собите се со балкон.

Mali и Robit Beach се на 7 минути пешачење од хотелот .

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НА СЕ ВКЛУЧЕНО

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

V & M HOTEL / 4 * / DURRES
СЕ ВКЛУЧЕНО 01.05.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
30.09.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
STANDARD ROOM
DOUBLE 99 117 99
SINGLE 77 95.7 77
TRIPLE 136 159 136
1+1 CHD (0-5,99) 77 96 77
1+1 CHD (6-12,99) 97 116 97
1+2 CHD (0-12,99) (0-5,99) 97 116 97
1+2 CHD (0-12,99) (6-12,99) 121 144 121
2+1 CHD (0-5,99) 99 117 99
2+1 CHD (6-12,99) 124 146 124
SUITE
DOUBLE 154 192 154
TRIPLE 159 195 159
2+1 CHD (0-12,99) 154 192 154
2+2 CHD (0-12,99) (0-12,99) 154 192 154
RELEASE DAYS 3 5 3

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса од 2еур по лице на ден, и 1еур за деца од 2-11,99год

Политика за отказ: Отказ до 7 дена пред поаѓање без пенали, отказ за помалку од 7 дена како и непојавување во хотел 100% пенали.

 

Минимум престој 2 ноќи