ВИЛА ХАРМОНИ – ОХРИД

You are currently viewing ВИЛА ХАРМОНИ – ОХРИД

Villa Harmony е луксузна вила која е лоцирана во непосредна близина до плоштадот во центарот на Охрид која нуди можност за лесен пристап до центарот на градот и посета на знаменитостите по кој е предпознатлив градот Охрид.

Собите се опремени со ТВ со кабловски канали, мини бар, електирчен бокал и фен за коса.

Континентален појадок се служи во ресторан кој е во неопосредна близина на самата вила.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Цените се изразени на база Ноќевање со појадок

Двокреветна соба -50еур

Трокреветна соба – 55еур

Четворокреветна соба – 60еур