Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

You are currently viewing Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

Vila Lakis се наоѓа на 100 метри од морето и неколку минути пешачење до центарот на Полихроно. Реновирана е за сезоната 2017 кога ќе ги пречека првите гости. Има дванаесет трокреветни и четирикреветни студија, модерно и луксузно опремени кои се наоѓаат на првиот и на вториот спрат од објектот. Сите студија имаат омплетно опремена кујна, купатило, клима вклучена во цената, SAT TV, WiFi (со слаб сигнал). Постелнината и крпите се менуваат на секој петти ден, а чистењето е на денот на смената. Вилата има паркинг во дворот, скара, туш, дел за детски игри, како и просторија за оставање на багажот на последниот ден од одморот.  

https://www.google.mk/maps/place/40%C2%B001’05.0%22N+23%C2%B031’36.0%22E/@40.0180535,23.5244995,18z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x82e35c53bfce3dbb!8m2!3d40.0180556!4d23.5266667?hl=enhttps://www.google.com/maps/place/40%C2%B000%2759.0%22N+23%C2%B031%2741.0%22E/@40.016393,23.5258669,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d40.0163889!4d23.5280556?hl=en-US

-10% попуст за целосна уплата до 28.02.2023

 

Ценовник за вила “Lakis 1”


 

 

Ценовник за вила “Lakis 2”

 

*Цените со ѕвездичка се цени за пакет аражман за сместување и превоз по особа.

 

Цените се изразени во евра за престој од 11 дена / 10 ноќевања
Уплата се врши задолжително во денари по курс 1 евро = 62 денари
Задолжителна доплата од 0,5 евра по ден (5 евра за цел престој) на лице место во вилите

 

 

 

Легенда:

1/2 Std – Двокреветно студио;
1/2+1 PR Std – Двокреветно студио со дополнителен (метален) кревет на приземје;
1/3 Std – Трокреветно студио;
1/3 Std PP – Трокреветно студио чија тераса има поглед кон задниот дел;
1/3 Std SV – Трокреветно студио чија тераса има поглед на море;
1/2+1 Std – Двокреветно студио со дополнителен (метален) кревет;
1/3+1 Std SV – Трокреветно студио со дополнителен (метален) кревет и тераса со поглед на море;
1/3 App – Трокреветен апартман;
1/3+1 Std – Трокреветно студио со дополнителен (метален) кревет;
1/3+1 – Трокреветен апартман со дополнителен (метален) кревет;
1/4 App – Апартман со четири кревети;
1/4 App PP – Четирикреветен апартман чија тераса има поглед кон задниот дел;
1/4 App SV – Апартман со четири кревети чија тераса има поглед на море;
1/5 App – Апартман со пет кревети;
1/4 Дуплекс – Четирикреветен апартман со две посебни спални соби и посебна кујна;
1/5 Дуплекс – Петкреветен апартман со две посебни спални соби и посебна кујна;
1/4 PDuplex – Четирикреветен стан со две посебни спални соби и посебна кујна на приземје;
1/5 PDuplex – Петкреветен апартман со две посебни спални соби и посебна кујна на приземје;
1/6 Дуплекс – Шесткреветен апартман со две посебни спални соби и посебна кујна;