Вила Велисариос

You are currently viewing Вила Велисариос

Вила Велисариос се наоѓа во Врахос на помалку од 40 метри оддалеченост од плажа т.е втор ред. Вилата е изолирана од врева, опкружена е со зеленило и преполн двор со цвеќиња и дрва.

Велисариос е вистински избор за мирен одмор. Вилата располага со:

Двокреветни со две единечни легла плус едно легло на расклопување (фотелја), поволно само за дете до 12год.

Трокреветни со едно дупло легло и едно единечно легло, за 3 возрасни лица.

Собите имаат мини кујна, опремена со основни елементи за готвење и јадење, ТВ, сопствен тоалет со туш, балкон и интернет.

Не е дозволено сместување на повеќе од 3 лица во двокреветните соби – Капацитет (мак. 2 возрасни + дете со неполни 12год) 1/3 (макс 3 возрасни)

Сликите кои се објавени на нашата веб-страница (www.jk.com.mk) се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени.

Туристичка такса се наплаќа на лице место по соба на ден по 1,5еур

Користењето на клима уредот не е вклучено во цената и изнесува 6 евра на ден ( се плаќа на лице место ). 

Координати: 39.174520845533586, 20.550376710289164

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

Првите два и последните два термина се промо цени, и не следува попуст за рана резервација

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.01.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.02.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024. СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 10.05.2024