Вила Танасис

You are currently viewing Вила Танасис

Вила Танасис се наоѓа во Сарти, на 150м од плажа, на 350м од центарот на Сарти. Паркинг сопствен нема, но може да се паркира пред вилата.

Вилата располага со апарман за 4 лица, се наоѓа на прв спрат, се состои од една спална соба со спален кревет и тв, во кујната две легла нормална големина, и за возрасен и за деца, тв исто и во кујната, нов тоалет, клима со доплата (5еур на ден) балкон со поглед на градина и мирна околина.

Апартман за 5 лица на втор спрат, се состои од спална соба со еден дупли кревет плус една софа за возрасен + дете и Тв, во дневната соба има кујна со две единечни легла, исто и тв, два балкона еден од спална кој гледа на градина и балкон од днвениот престој со делумен страничен поглед на море. (клима 5еур на ден) доплата на лице место.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 15.03.2020

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2020

-07% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2020

ВИЛА ТАНАСИС – САРТИ

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

период

Ноќ.

1/4 app

1/5 app

коментар

24.05-31.05.2020

7

109

139

Промо цена

31.05-07.06.2020

7

149

179

Промо цена

07.06-14.06.2020

7

189

219

Промо цена

14.06-21.06.2020

7

269

299

 

21.06-28.06.2020

7

319

349

 

28.06-05.07.2020

7

419

449

 

05.07-12.07.2020

7

449

479

 

12.07-19.07.2020

7

459

489

 

19.07-26.07.2020

7

519

549

 

26.07-02.08.2020

7

519

549

 

02.08-09.08.2020

7

519

549

 

09.08-16.08.2020

7

519

549

 

16.08-23.08.2020

7

489

529

 

23.08-30.08.2020

7

469

499

 

30.08-06.09.2020

7

409

439

 

06.09-13.09.2020

7

339

369

 

13.09-20.09.2020

7

289

329

 

20.09-27.09.2020

7

199

229

Промо цена

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ситонија (секоја Недела)

Скопје (Дрводекор) – 40еур по лице

Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 45еур по лице

Струмица (БП Макпетрол кај нов кружен тек)-Трансфер до Удово – 45еур по лице

Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 40еур по лице

Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 35еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ситонија:
-3:00 Битола (Градска Автобуска станица на перон)-35еур

Попуст за лица над 63год – 10еур

Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена, 15еур од Битола

Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

*за уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
* Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет  (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 4 години во кревет со родител,
* Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да се паркира автобус,
* Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата),
* Важат Општите услови на СКТМ и Т.А.МИГ ТРАВЕЛ