VILA SOFIA

VILA SOFIA

Сместување:
Има двокреветни и трокреветни студија, како и 3 двокреветни двокреветни апартмани. Три двокреветни дуплекси се наоѓаат на приземјето (број 0, 1, 2), како и едно трокреветно студио (бр. 3) седум трокреветни студиа се наоѓаат на првиот кат (бр. 4, 7, 8, 9, 10, 23 и 24 ), како и еден двоен (број 6).

Опис:
Безжичен интернет
Секој дуплекс има две посебни спални соби со еден двоен и еден стандарден кревет, посебна кујна, голем комбиниран фрижидер, шпорет бања со туш, телевизор во спалната соба, клима уред.
Сите дуплекси на приземјето имаат заедничка голема тераса со посебни маси, секој дуплекс има свој маса.

Клима:
Доплата на лице место 4 € на ден по студио, 8 евра за дуплекс (два клими)

Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цените се по АПАРТМАН за  11 денови / 10 ноќи

термини STD 2 STD 3 DPLX  5 DPLX 6
29.05-08.06 119 159 179 189
08.06-18.06 239 259 369 389
18.06-28.06 289 339 469 489
28.06-08.07 339 369 519 539
08.07-18.07 429 459 589 619
18.07-28.07 479 509 629 649
28.07-07.08 479 509 629 649
07.08-17.08 479 509 629 649
17.08-27.08 409 429 539 559
27.08-06.09 289 329 349 369
06.09-16.09 189 229 319 329
16.09-26.09 119 159 179 189

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари
Легенда: STD 2 студио со 2 легла, DPLX 5 дуплекс апартман со 5 легла

Во цената Е вклучено:
Сместување = 11 дена / 10 ноќевања,

Безжичен интернет,
Услуги на претставник на организаторот на туристичката агенција.

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз,

Клима 4€ за студио, 8€ за апартман на ден (се плаќа во вилата)
Индивидуални трошоци,
Патничко осигурување,

Забелешка:
Од 01.01.2018г во Грција се плаќа данокот за престој од 0,50€ /по соба / на ден.

Плаќањето се врши на лице место во вилата / претставникот на организаторот (агенцијата)
За користење студио со 2 кревети (STD 2) како еднокреветно, попуст од цената -20%