VILA SELENA MARE

VILA SELENA MARE

Се наоѓа во новиот, северен дел од Паралија, недалеку од новоизградените спортски терени, а од централната улица Паралија е околу 400 метри, додека поширокиот песокчен дел на плажа е на растојание од 270 метри. Вилата располага со бесплатен паркинг.
Вила е изградена во 2008 година. Сите сместувачки единици се опремени со кујнски прибор (опремен со основен прибор), клима уред, телевизор, бања, балкон.
Замена на постелнина е еднаш за време на престојот на гостите.
Крпи, тоалетна хартија, сапун си обезбедуваат самите гости.

Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 11 дена 10 ноќевања-сопствен превоз

термини STD 2 приз STD 3 приз STD 4 приз STD 2 STD 3 STD 4 APP 4
29.05-08.06 99 129 159 129 145 179 199
08.06-18.06 169 179 219 199 219 239 259
18.06-28.06 229 269 299 269 289 329 359
28.06-08.07 269 389 399 309 329 349 379
08.07-18.07 379 389 399 389 399 429 469
18.07-28.07 429 469 499 449 479 519 559
28.07-07.08 429 469 499 449 479 519 559
07.08-17.08 429 469 499 449 479 519 559
17.08-27.08 349 379 409 389 399 429 469
27.08-06.09 249 265 279 269 289 329 369
06.09-16.09 149 169 179 169 195 209 259

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Едно дете до 12 години може да користи заеднички кревет, бесплатно.
Еднокреветна соба: Кога едно лице користи двокреветно студио, има попуст од 20%.
Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ