Vila San

You are currently viewing Vila San

Специјална понуда од Vila San

 

Villa San- Kopaonik

Цените се дадени по соба на ден на база Наем

Период

Смена

1/3 Студио

1/4 Апартман

1/6 Апартман

12.12-19.12

Нед/Нед

40

55

80

19.12-26.12

Нед/Нед

53

80

93

26.12-02.01

Нед/Нед

98

130

142

02.01-23.01

Нед/Нед

53

79

95

23.01-06.02

Нед/Нед

47

69

85

06.02-20.02

Нед/Нед

70

88

110

20.02-13.03

Нед/Нед

45

55

75

13.03-03.04

Нед/Нед

40

50

60

 

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман
– Користење на Спа центар ( џакузи,тапидариум,солена соба, 2 вида сауни)
– Детско Катче
– Надворешен паркинг
– Wi-Fi низ цел објект

 

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС (плаќањето се врши во агенција)

Попусти:
– За престој од минимум 7 ноќи 15% попуст
– За престој од минум 7 ноќи 29% попуст ( валиден за период 12-12-19.12.2021 / 27.03-03.04.2022)

Напомена:
– Во хотелот е дозволен престој на домашни миленичиња (со претходна резервација) ГРАТИС
– За престој од 2 ноќи цените се зголемуваат за 20%
– Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денари.