Vila Kopaonik – Kopaonik

You are currently viewing Vila Kopaonik – Kopaonik

Vila Kopaonik – Kopaonik
http://www.vilakopaonik.com/

Цените се дадени по СОБА на база наем за 7 ноќи

Тип на сместување

Мах лица

19.12

26.12

26.12

23.01

23.01

27.02

27.02

06.03

06.03

13.03

13.03

27.03

Број на ноќи

7

7

7

7

7

7

1+1 Студио

3

425€

466€

425€

425€

425€

399€

2+1 Студио

5

509€

595€

551€

509€

509€

484€

Вип 1 Апартман

6

823€

1.105€

858€

858€

763€

763€

Вип Апартман

5

956€

1.211€

1.009€

1.009€

958€

958€

Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62 денари.

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман
– Користење на Ски Гардеробер
– Wi-FI
– Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
– Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
– Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
– Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:

 

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
– 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
– 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
– Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
– Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.
Апартманот располага со мини приватна сауна.