VILA KATERINA

VILA KATERINA

Трикатна вила, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот.
Вилата има безжичен интернет и простор за багаж.

Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 11 дена 10 ноќевања-сопствен превоз

термини Студио 1/2 Студио  1/3 Студио 1/ 4 Апартман  5+1
08.06 – 18.06 179 199 299 345
18.06 – 28.06 255 289 359 465
28.06 – 08.07 329 349 459 519
08.07 – 18.07 399 419 499 569
18.07 – 28.07 449 469 509 619
28.07 – 07.08 449 469 509 619
07.08 – 17.08 449 469 509 619
17.08 – 27.08 369 389 459 529
27.08 – 06.09 259 285 299 349
06.09 – 16.09 169 189 259 319
16.09 – 26.09 119 139 159 179

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Едно дете до 12 години може да користи заеднички кревет, бесплатно.
Еднокреветна соба: Кога едно лице користи двокреветно студио, има попуст од 20%.
Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ