Unique Resort & Spa

Unique Resort & Spa

Хотелот Unique Resort & Spa e новоотроне хотел. Хотелот е еден од најголемите и најлуксузните хотели на охридското крајбрежје. Располага со дво- тро и четирикреветни соби .

Секоја соба е опремена со: клима уред, мини бар, безжичен интернет, дирекна телефонска линија, кабелска телевизија, купатило со туш кабина или када. Користењето на паркинг и надворешен базен е вклучено во цената

 

Цените се изразени по соба за 3 или 4 ноќевања на база ноќевање со појадок

Хотел Unique Resort & Spa-Охрид
Цени за месец Септември: Ноќевања: Цена за 2 Лица Цена за 3 Лица Цена за 4 Лица
Пакет за 4 ноќевања 4 Ноќевања 259 326 449
Пакет за 3 ноќевања 3 Ноќевања 199 244 337

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд.

Цени по ноќевање надвор од горенаведените пакети.

Еднокреветна соба за 1 лице – 3178 мкд
Двокреветна соба за 2 лица —  4120 МКД
Трокреветна соба за 3 лица – 5029 МКД
Четворокреветна соба за 4 лица – 6952 МКД
Фамили апартман за 4 лица – 10500 МКД
Мастер апартман за 4 лица – 11230 мкд

 

*Во цената е вклучена туристичка такса

 

Доплати:

Деца до 6,99 години бесплатно.

Деца од 7 до 12,99 години 738 мкд на ден на база ноќевање со појадок