УЛ.ПЕЦЕ МАТИЧЕВСКИ БР.15, 7000 БИТОЛА  + 389 47 512 512  + 389 76 296 296       info@migtravel.mk

TORONI BLUE SEA 4*

TORONI BLUE SEA 4*

Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони

Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ телефон, мини бар. Собите се поделени во главна зграда New Wing (реновирани соби) и депанданс Old Wing (студио соби – стандард).
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар на плажа, паркинг…
Плажа: песочна плажа  
Спорт и забава: отворен базен со дел за деца, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал, турска бања, масажа, џакузи, сауна…

Регуларна понуда од Toroni Blue Sea 4*

TORONI BLUE SEA 4* TORONI www.toronibluesea.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

5 EBD

05.04-19.05

26.09-31.10

20.05-12.06

13.06-27.06

11.09-25.09

28.06-10.07

26.08-10.09

11.07-25.08

DOUBLE ECONOMY GROUND FLOOR

2Ad

48

61

109

124

155

3Ad

64

82

148

166

209

3Ad+1ch(0-5.99)

64

82

148

166

209

3Ad+1ch(6-11.99)

75

97

176

197

248

2Ad+1ch(0-5.99)

48

61

109

124

155

2Ad+1ch(6-11.99)

60

76

137

154

193

2Ad+2ch(0-5.99)

48

61

109

124

155

2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

60

76

137

154

193

2Ad+2ch(6-11.99)

71

91

165

185

232

DOUBLE SUPERIOR FOR SINGLE USE

1Ad

39

49

86

96

119

1Ad+1ch(0-5.99)

39

49

86

96

119

DOUBLE ECONOMY FOR SINGLE USE

1Ad

35

45

83

93

116

1Ad+1ch(0-5.99)

35

45

83

93

116

DOUBLE SUPERIOR

2Ad

52

65

115

128

159

3Ad

70

88

155

172

214

3Ad+1ch(0-5.99)

70

88

155

172

214

3Ad+1ch(6-11.99)

83

104

182

204

254

2Ad+1ch(0-5.99)

52

65

115

128

159

2Ad+1ch(6-11.99)

65

82

143

159

199

2Ad+2ch(0-5.99)

52

65

115

128

159

2Ad+2ch(0-5.99)

(6-11.99)

65

82

143

159

199

2Ad+2ch(6-11.99)

77

97

171

191

239

Мин. престој

2

2

3

3

3

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: а ла карт ресторан , интернет,паркинг,ресторан,супер маркет ,амам,џакузи,масажа,сауна,отворен базен,WI-FI

Соби:клима,фрижидер,САТ ТВ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom
%d bloggers like this: