Tonanti 5* – Водици

You are currently viewing Tonanti 5* – Водици

Специјална понуда од Tonanti 5*

 

Водици во Hotel Tonanti 5*- Врњачка Бања
Teрмин 18.01-21.01.2024

Standart Room
Пакет 3 дена / 2 ноќи 128€ по лице
Пакет 4 дена / 3 ноќи 192€ по лице

Lux room
Пакет 3 дена / 2 ноќи 146€ по лице
Пакет 4 дена / 3 ноќи 219€ по лице

 

Во цената е вклучено:
– Полупансион – појадок и вечера
– Неограничено користење на Wellness & Spa: затворен базен, финска сауна, био сауна, инфраред сауна, солена соба, релакс соба, тапидариум, хамам..
– Неограничено користење на фитнес центар
– Неограничено користење на две игротеки (0-3 години) и (4-8 години), бројни едукативни и креативни работилници..

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14,99 години 0-7 години 0,80€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години 0,30€ по лице на ден;
– Надворешен паркинг 7€ по кола на ден;

Услови за деца:
– Деца 0-3,99 години ГРАТИС (дели легло со родител);
– Деца 4-11,99 години 25€ по лице на ден на заедничко легло со родители;
– Деца 4-11,99 години 35€ по лице на ден на ден на дополнително легло;
– Трето возрасно лице на дополнително легло 50€ по лице на ден;
– Доплата соба со балкон 35€ нан ден;

Kaпацитет на соба:
Стандарна соба – мах 2 лица + 1 дете до 1,99 години;
Супериор Соба – 2 возрасни + 2 деца / 3 возрасни + 1 дете

Политика за откажување:
– 14 дена пред Chek In – Без Пенали
– 13-0 дена пред Chek In – 100% пенали