SVETI SPAS 5* ВЕЛИНГРАД

You are currently viewing SVETI SPAS 5* ВЕЛИНГРАД
SVETI SPAS 5* 02.01-31.03.2020
ПРОМО ЦЕНИ / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН
  НЕДЕЛА-ЧЕТВРТОК ПЕТОК-САБОТА
DBL STANDARD BB HB BB HB
1 возрасно лице 71.7 87.6 93 108.9
1Возр+1дете 6-11.99год 75.3 92 97.6 114.39
2 Возрасни лица 79.1 96.6 102.5 120.11
2Возр+1дете 6-11.99год 96.3 114.8 120.9 139.4
ONE BEDROOM APARTMENT BB HB BB HB
1Возр+1дете 6-11.99год 82.3 98.3 103.6 120
2 Возрасни лица 86.4 103.24 108.8 125.4
2Возр+1дете 6-11.99год 104.1 121.68 127.5 145.2
2Возр+2деца 6-11.99год 122.5 141 147 166.1
3 Возрасни лица 122.6 140 146 164
Release periods 3 days 3 days 3 days 3 days
Политика на отказ 3 days 3 days 3 days 3 days
Пенали 1 1 1 1
NO SHOW пенали 1 1 1 1
Минимум престој 1 2 2 2

 

Во цените е вклучено: употреба на спа кој е целосно со минерална вода: внатрешен базен за возрасни лица, базен на нивоа за деца, надворешен акватоник базен за возрасни со секција за деца, финска сауна, сауна 5 во 1, фитнес, парна бања, релакс зона, професионална детска анимација, интернет, паркинг.

 

Туристичка такса по лице на ден од 1еур.