Srebrna Planina Resort & Spa 4* Нова Година

You are currently viewing Srebrna Planina Resort & Spa 4* Нова Година

Специјална понуда од Srebrna Planina Resort & Spa 4*

 

Специјална Понуда
HOTEL SREBRNA PLANINA 4*- КОПАОНИК
Понудата е валидна за резервација до 15.12.2022

Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок

Период

Double Room

Standart Suite

Superior Suite with balcony

Standart Aparment

Superior Aparment with balcony

Max лица

2

2+1

2+1 / 2+2

2+2

2+2

30.12-02.01

117

130

155

170

180

Минимум престој 3 ноќи

Во цената е вклучено:
-Ноќевање со Појадок;
– Неограничено користење на Спа центар (внатрешен базен, сауна, џакузи, солена соба, парна бања…)
– Туристичка такса и хотелско осигурување;
– Надворешен Паркинг;
– Tрансфер до ски центарот (термини истакнати на рецепција)
– Ски Гардеробер;
– 10% попуст на Ски Училиште;
– Baby Cot (на барање)
– Игротека за деца;
– Wi-Fi низ цел хотел;

Услови за деца:
– Деца 0-3,99 години ГРАТИС;
– Деца 4-11,99 години плаќаат 15€ по лице на ден;
– 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

Политика за откажување:
– 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 21-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
– Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

 

Услови за резервација:
– За резервација е потребно 50% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8 Денари.

Oпис на сместување:
– Standart Room – се состои од 1 просторија со брачен кревет или 2 редовни легла.Овој тип соби не располага со балкон.
– Standart Suite – се состои од 1 простоја каде што има брачен кревет + софа на развлекување и не располга со балкон.
– Standart Aparment – се состои од 2 простории. Една просторија спална соба, втора просторија дневна соба со тросед на развлекување.Овој тип на соби не располага со балкон.
– Superior Suite with Terrace – соба со брачен кревет + софа на разлекување за едно лице. Овој тип соби располаагаат со балкон.
– Superior Aparment with balcony – Aпартмот се состои од 2 простории. Една просторија спална соба со брачен кревет, втора соба дневна каде имаа тросед на развлекување за две лица.Овој тип на соби располгага со балкон.
– Standart Suite Blok B- Eдна просторија со брачен кревет + софа на разлкевуање за две лица.Овој тип на соба не располага со балкон.
– Superior Suite Blok B – Една просторија со брачен кревет + софа на разлекување максимум 2 лица. Овој тип на соби располага со балкон.
* Сите типови на соби имаат топла врска со спа центар и ресторанот.