Splendid Hotel & Spa 5*

You are currently viewing Splendid Hotel & Spa 5*

Специјална понуда од Splendid Hotel & Spa 5*

 

ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА
HOTEL SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5* BECICI
Термин 06.04-18.04.2023
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Цена по лице за 3 ноќи пакет 195€

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Сместување во Superior Room Mountain View;
– Неограничено користење на Спа центар (Внатрешен базен, Финска Сауна, Блага Сауна, Парна Бања, Релакс Зона, Шок Туш….)
– Неограничено користење на Фитнес Центар;
– Користење на Детско Катче
– Рано Пријавување / Доцно Одјавување
– Wi-Fi низ цел хотел
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден;
– Доплата за Вечера 20€ за возрасни по лице на ден / 10€ за дете до 11,99 години по лице на ден;
– Доплата за Полн Пансион (Full Board) 40€ за возрасни по лице на ден / 20€ за дете до 11,99 години по лице на ден;

 

Напомена:
– Уплата се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денаери;
– Строго ограничен број на соби се продаваат под промо пакет;
– За резервација е потребно 50% аванас при резервација, остаток 14 дена пред патување;

 

Политика за откажување:
– 14 дена пред пристигнување без пенали;
– 13-0 дена пред пристигнување 100% пенали;
– Предвремено заминување од хотелот не се рефондира неискористен дел;