Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

You are currently viewing Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

 

11-ти Октомври
H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник
Период 08.10 – 11.10.2022

2 деца до 11,99 години ГРАТИС

3 дена / 2 ноќи 90€ по лице пакет
4 дена / 3 ноќи 135€ по лице пакет

 

Во цената е вклучено:

– Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по сет-мени)

– Неограничено користење на Spa&Wellness центар кој се простира на 1.500m²:
– Затворен базен со димензии 14x6m со џакузи
– Отворен базени со димензии 10x5m (длабочина 1,5m) и 15x7m (длабочина 1,2m)

– Финска Сауна
– Био Сауна (руска бања)
– Арома Бања (турска бања)
– Хамам

– Солено-ледена соба
– Kneipp базен
– Тапидариум

– Неогреаничено користење на Фитнес Центар
– Неограничено користење на сали за Пинг-Понг

– Baby Cot

– Детско катче во присуство на родител
– Wi-Fi низ цел хотел

– Надворешен паркинг (лимитиран капацитет-резервација не е дозволена)

 

Напомена:
Аква Паркот нема да биде во фукција за наведениот период!

 

Услови за деца:
– 2 деца до 11,99 години ГРАТИС; (во присуство на две возрасни лица)
– Деца 12-14,99 години имаат 50% попуст на цена од пакетот;

Во цената не е вклучено (задолжително се наплаќа на рецепција):

-Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години плаќаат по 0,50€ по лице на ден;Деца 0-7 години ГРАТИС

-Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден плаќаат сите гости