SPA CLUB BOR 4* ВЕЛИНГРАД

You are currently viewing SPA CLUB BOR 4* ВЕЛИНГРАД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

SPA CLUB BOR 4* 02.01-31.03.2020
ПРОМО ЦЕНИ / ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
  Недела-Четврток Петок и Сабота
DBL STANDARD HB HB
1 Возрасно лице 77 98.3
1Возр+1Дете (6-11.99) 80.9 103.2
2 Возрасни лица 80.9 103.2
2Возр+1Дете (6-11.99) 98.2 121.6
STUDIO HB HB
1Возр+1Дете (6-11.99) 82.3 103.6
2 Возрасни лица 86.5 108.8
2Возр+1Дете (6-11.99) 104.1 127.5
ONE BEDROOM APARTMENT HB HB
2 Возрасни лица 87.6 108.9
2Возр+1Дете (6-11.99) 105.3 127.6
2Возр+2Деца (6-11.99) 123.9 147.3
3 Возрасни лица 118.6 140.9
Release periods 3 дена 3 дена
Политика на отказ 3 дена 3 дена
Пенали 1 1
NO SHOW пенали 1 1
Минимум престој 2 2

 

Цените вклучуваат: употреба на внатрешен и надворешен базен за возрасни, џакузи, надворешен базен за деца (во лето) сауна, фитнес, парна бања, мароканска бања, релакс зона, детско игралиште, интернет, паркинг. Сите базени се со минерална вода.

Во цената не е вклучено туристичка такса по лице на ден од 1 еур.