ХОТЕЛ СОЛУН – СКОПЈЕ

You are currently viewing ХОТЕЛ СОЛУН – СКОПЈЕ

Хотел Солун, се наоѓа во строг центар на град Скопје, на неколку чекора од главниот плоштад на Скопје, располага со 24 соби, модерно уредени, за сечиј вкус. Хотелот располага со интернет во соба и лоби, сеф, скенер и фотокопир за употреба на гостите.

Собите располагаат со: балкон, телефон, кабловска, тв, сеф, клима, сопствен тоалет, фен, мини бар.

ЦЕНИ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ДЕНАРИ, ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ХОТЕЛ СОЛУН – СКОПЈЕ
ДВОКРЕВЕТНА СОБА
За 1 лице 3410ден
За 2 лица 4340ден
ДВОКРЕВЕТНА БУЏЕТ
За 1 лице 2728ден
За 2 лица 3658ден
ТРОКРЕВЕТНА
За 2 лица 4340ден
За 3 лица 4960ден
ДЕЛУКС ТВИН ДВОКРЕВЕТНА
За 1 лице 4464ден
За 2 лица 5656ден
За 3 лица 6324ден
СУПЕРИОР ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА
За 1 лице 5145ден
За 2 лица 6076ден
За 3 лица 7006ден
За 4 лица 7006ден
ЈУНИОР СВИТ
За 1 лице 5146ден
За 2 лица 6076ден
За 3 лица 7006ден