Хотел СКОРПИОН Крушево

You are currently viewing Хотел СКОРПИОН Крушево

Хотел Скорпион, се наоѓа во Крушево, во непосредна близина на монументот Македониум, на околу 10мин пешачење до центарот на Крушево. Хотелот располага со повеќе типови на соби, комфорни и топли. Во ресторанот се служи континентален појадок.

Ова сместување е идеално за љубителите на природата и мирен одмор.

Цените се изразени по лице на ден на база ноќевање со појадок /полупансион / полн пансион

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд

Ноќевање со појадок = 16 еур (по лице)
Полупансион = 22 еур (по лице)
Полн пансион =27 еур (по лице)