Sivota Diamond Spa Resort 5*

You are currently viewing Sivota Diamond Spa Resort 5*

First Minute понуда од Sivota Diamond Spa Resort 5*

 

 

SIVOTA DIAMOND SPA RESORT 5* SIVOTA                  www.sivotadiamond.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/10/2

12.05-31.05

01.10-21.10

01.06-30.06

18.09-30.09

01.07-13.07

 

14.07-31.08

01.09-17.09

Superior Room Partial Sea View

52

75

90

107

90

Трето лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Double Executive Sea View

58

87

104

116

104

Трето лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Double Executive Sea View and Private Pool

77

110

124

145

124

Трето лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Junior Suite Deluxe Mountain and Garden View up to 4 pax

66

87

107

122

107

Трето лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

2 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Suite Executive Partial Sea View up to 5 pax

81

124

142

162

142

Трето лице

46

46

46

46

46

Четврто лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

2 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

3 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Suite Executive Sea View up to 5 pax

90

133

152

173

152

Трето лице

46

46

46

46

46

Четврто лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

2 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

3 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Villa Royal with Private Pool up to

5 pax

112

150

173

202

173

Трето лице

46

46

46

46

46

Четврто лице

46

46

46

46

46

1 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

2 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

3 дете од 3-11.99 г.

17

17

17

17

17

Полупансион

23

23

23

23

23

Деца од 3-11.99 г.

12

12

12

12

12

Минимум престој

5

5

7

7

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Локација: 500 метри од центарот на Сивота , 300 метри од плажата Bella Vraka

Соби: САТ ТВ, клима,сеф,фен,интернет,мини бар

Опи:ресторан,бар, а ла карт ресторан, отворен базен, Спа центар со амам,затворен базен,фитнес,сауна,

фитнес,сауна,масажа и др.

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Cancellation policy :

12.05-31.05 & 02.10-21.10

7-4 days prior to arrival, 50%

3-1 days prior to arrival, 100%

01.6-30.06 & 01.09-30.09

14-6 days prior to arrival, 50%

5-1 days prior to arrival, 100%

01.07-31.08

21-6 days prior to arrival, 50%

5-1 days prior to arrival, 100%

Non-show/ Early Departure for all periods, 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.04.2023 BB=HB ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 12.05 ДО 23.05.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ