SARAJET E PASHAIT 2-ДЕРМИ

You are currently viewing SARAJET E PASHAIT 2-ДЕРМИ

Лоциран во Дерми на само 100м од плажата Паласа, Sarajet e Pashait 2 нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бесплатни точаци и надворешен базен.

Лоби бар , бар и приватна плажа се дел од хотелот.

Сите 12 соби се опремени со приватна бања, Тв клима тераса и мини бар.

 

 

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

SARAJET E PASHAIT 2 / 4 STAR / VLORA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.05.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
31.10.2021
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
ECONOMY TRIPLE WITHOUT BALCONY
2 ЛИЦА 72 121 72
3 ЛИЦА 72 121 72
DELUXE DOUBLE WITH BALCONY AND SEA SIDE VIEW
2 ЛИЦА 77 132 77
QUADRUPLE WITH VERANDA GARDEN VIEW
2 ЛИЦА 77 143 77
TRIPLE WITH BALCONY AND SEA SIDE VIEW
2 ЛИЦА 77 132 77
3 ЛИЦА 77 132 77
TRIPLE WITH VERANDA GARDEN VEW
2 ЛИЦА 77 126.5 77
3 ЛИЦА 77 126.5 77
DELUXE TRIPLE WITH BALCONY AND SEA SIDE VIEW
2 ЛИЦА 83 148.5 83
3 ЛИЦА 83 148.5 83
QUEEN ROOM SEA VIEW
2 ЛИЦА 93.5 159.5 93.5
FAMILY ROOM POOL VIEW
2 ЛИЦА 137.5 203.5 137.5
3 ЛИЦА 137.5 203.5 137.5
4 ЛИЦА 137.5 203.5 137.5
SUPERIOR FAMILY SUITE WITH 3 BALCONIES AND SEA VIEW
2 ЛИЦА 159.5 247.5 159.5
3 ЛИЦА 159.5 247.5 159.5
4 ЛИЦА 159.5 247.5 159.5
RELEASE DAYS 1 5 1

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Хотелот го задржува правото за промена на цената без предходна најава, затоа консултирајте се со агент на продажба

 

Политика на отказ:

До 16 дена пред пристигање – без пенали

Од 15 до 0 дена пред пристигање – 100% пенали, no show – 100% пенали