SARAJET E PASHAIT 1- ДЕРМИ

You are currently viewing SARAJET E PASHAIT 1- ДЕРМИ

Хотел Sarajet e Pashait 1 е само на 450м од песочната плажа, и 3 км до Дерми.

Хотелските соби нудат мини бар, Wi- Fi и балкон со со поглед на море.

Сите соби се декорирани во стил тули и камен, како и традиционален дрвен мебел, Тв, клима и џакузи.

Изграден е во 2012 год во прекрасна природа, со базен за возрасни и деца, исто така во склоп на дворот на хотелот има дел за скара, во кој што можете да конзумирате скара и пиво во текот на денот.

Хотелскиот ресторан е на 250 м од хотелот и служи локална, Италијанска и Грчка кујна.

Музичко шоу има секој викенд.

Најблиската продавница е на 1км оддалеченост

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НA НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

SARAJET E PASHAIT 1 / 4 * / VLORA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
31.10.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
SMALL TWIN POOL VIEW
2 ЛИЦА 61 116 66
SMALL DOUBLE ROOM POOL VIEW
2 ЛИЦА 66 127 72
TRIPLE WITH VERANDA AND POOL VIEW
2 ЛИЦА 72 138 72
3 ЛИЦА 72 138 72
QUADRUPLE WITH VERANDA AND POOL VIEW
2 ЛИЦА 77 127 77
TRIPLE WITH BALCONY AND SEA SIDE VIEW
2 ЛИЦА 77 143 77
3 ЛИЦА 77 143 77
QUADRUPLE WITH BALCONU AND SEA SIDE VIEW
2 ЛИЦА 83 149 83
FAMILY WITH BALCONY AND SEA SIDE VIEW
2 ЛИЦА 127 193 127
3 ЛИЦА 127 193 127
4 ЛИЦА 127 193 127
FAMILY WITH BALCONY AND SEA SIDE/MOUNTAIN VIEW
2 ЛИЦА 138 204 138
3 ЛИЦА 138 204 138
4 ЛИЦА 138 204 138
QUEEN ROOM POOL VIEW AND JACUZZI
2 ЛИЦА 138 193 171
RELEASE DAYS 3 7 3

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

 

Минимум престој од 2 ноќевања

Хотелот го задржува правото на промена на цените без предходна најава, затоа ве молиме консултирајте се за цена со агентите