ROYAL SPA 4* ВЕЛИНГРАД

You are currently viewing ROYAL SPA 4* ВЕЛИНГРАД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

 

ROYAL SPA 4* 01.11 – 23.12
02.01-30.04
  Недела-Четврток Петок и Сабота
DBL STANDARD /ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 Возрасно лице 61.1 69
1Возр+1Дете(6-11.99) 72.5 83.7
1Возр+2Деца(6-11.99) 89.4 97
2 Возрасни лица 72.5 83.7
2AВозр+1Дете (2-9,99) 89.4 101.1
DBL LUX/ ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
1 Возрасно лице 69 79.7
1Возр+2Деца(6-11.99) 97 113.7
2 Возрасни лица 83.7 100.4
2Возр+1Дете(6-11.99) 101.1 113.7
2Возр+2Деца(6-11.99) 114.4 132
3 Возрасни лица 106.4 124
3Возр+1дете(6-11.99) 124.6 143.5
Release periods 7 дена 7 дена
Период на отказ: 7 дена 7 дена
Пенали: 1 ноќевање
NO SHOWпенали 1 ноќевање
Минимум престој 2 ноќевања

 

Во цените е вклучено:

Употреба на интренет, паркинг, спа центар, внатрешен и надворешен базен, детски базен, внатрешен и надворешен шок базен, релакс зона, џакузи, сауна, арома сауна, панорамска парна бања, лакониум, детско игралиште и детски клуб.