ROYAL BLUE HOTEL 4* ДЕРМИ

You are currently viewing ROYAL BLUE HOTEL 4* ДЕРМИ

Хотелот се наоѓа на 500метри од центарот на Дерми, лоциран на сама плажа, со прекрасна локација, им нуди на гостите еден реласиран одмор. Располага со паркинг за своите клиенти, лоби, ресторан, ресторан а ла кард, на неколку чекори од плажа. Во близина има продавница за прехранбени производи. На плажа самиот хотел нуди лежалки и чадори за своите гости.

Сите соби се опремени со клима, тв, мини фижидер, сопствен тоалет со туш.

 

      

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања.

Политика на отказ на резервација:

До 8дена пред пристигање без пенали, по овој период 100% пенали.