Princess Resort 5*

You are currently viewing Princess Resort 5*

Early Booking Discount понуда од Princess Resort 5*

 

PRINCESS RESORT 5* SKIATHOS (Agia Paraskevi )                           www.skiathosprincess.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/4

05.05-11.05

12.05-25.05

22.09-01.10

26.05-22.06

01.09-21.09

23.06-27.07

25.08-31.08

28.07-24.08

Single Room Standard Garden View

71

131

192

268

281

Double Standard GV

48

75

110

141

148

1 дете од 2-11.99 г.

10%

10%

10%

10%

10%

Double Superior SV

56

96

149

180

190

1 дете од 2-11.99 г.

10%

10%

10%

10%

10%

Double Delluxe Sea View

64

114

153

185

210

1 дете од 2-11.99 г.

10%

10%

10%

10%

10%

Premier Room Private Pool SV

78

132

195

240

290

1 дете од 2-11.99 г.

10%

10%

10%

10%

10%

Family Room with Private Garden up to 4 pax

69

120

185

231

276

Трето лице

10%

10%

10%

10%

10%

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Deluxe with Private Garden or Balcony up to 4 pax

90

161

242

281

368

Трето лице

10%

10%

10%

10%

10%

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite Sea View

88

146

212

246

328

Трето лице

10%

10%

10%

10%

10%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Deluxe SV

123

224

300

341

423

Трето лице

10%

10%

10%

10%

10%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite 2 Bedrooms SV & Jaccuzzi up to 5 pax

155

319

462

553

633

Трето лице

10%

10%

10%

10%

10%

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Private Pool SV 2 Bedrooms up to 5 pax

186

362

619

782

1080

Трето лице

10%

10%

10%

10%

10%

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

40

40

40

40

40

Деца од 2-11.99 г.

20

20

20

20

20

Минимум престој

5

5

5

5

5

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Опис: 3 ресторана, бар на плажа, отворен базен со џакузи, СПА центар, фитнес, детски клуб,базен за деца,паркинг и др.

Соби:тераса, мини бар,ТВ, WI-FI,телефон, клима

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

1.Cancellation policy:

28-15 days prior to arrival 30%

14-1 days prior to arrival 100%

Non-show or early departure 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 05.05 ДО 22.06.2023 И ОД 01.09 ДО 01.10.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ