Хотел ПРЕСТОЛ – Охрид

You are currently viewing Хотел ПРЕСТОЛ – Охрид

Хотел ПРЕСТОЛ 3* –  Св.Стефан

 

Тип на услуга Цена
Ноќевање со појадок 18€
Полупансион 22€

 

Дадените цени се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
  • Користење на надворешен базен и џакузи
  • Деца до 6.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 7-11.99 год. – доплата 50% од сумата

 

ПАКЕТ Ноќевање со појадок Полупансион
3 ноќевања 55€ 65€
5 ноќевања 90€ 110€
7 ноќевања 125€ 150€


Дадените цени се по лице за 
3,5 или 7 ноќевања за сместување во двокреветна соба и вклучуваат :

  • Ноќевање со појадок / појадок и вечера
  • Користење на надворешен базен и џакузи
  • Деца до 6.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 7-11.99 год. – доплата 50% од сумата
  • Лица над 12 год. – плаќаат редовна цена