PRESIDENT HOTEL 4* ШЕНЃИН

You are currently viewing PRESIDENT HOTEL 4* ШЕНЃИН

Хотелот President е лоциран на неколку метри до плажата која што е со камчиња. Располага со ресторан и бар со голема тераса, бесплатен Wi-Fi и паркинг.

Собите располагаат со клима уред и тераса која што гледа накај морето, сателитска ТВ, мал фрижидер и сопствен тоалет со фен и туш-кабина.

Ресторанот нуди специјалитети од медитеранската и традиционална кујна. Продавница за намирници може да се најде на 300 м од хотелот.

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ ПОЛУПАНСИОН

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

PRESIDENT HOTEL / 4* / SHENGJIN
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.03.2021
15.06.2021
16.06.2021
30.09.2021
ПОЛУПАНСИОН 01.03.2021
15.06.2021
16.06.2021
30.09.2021
STANDARD ROOM
DOUBLE 50 66 DOUBLE 69.3 92
SINGLE 39 55 SINGLE 54 71
TRIPLE 67.1 90.2 TRIPLE 96 127
1+1 CHD (0-5,99) 39 55 1+1 CHD (0-5,99) 54 71
1+1 CHD (6-10,99) 51 67.1 1+1 CHD (6-10,99) 71 93
1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 51 67.1 1+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 71 93
1+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 51 67.1 1+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 71 93
1+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 73 98 1+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 87 115
2+1 CHD (0-5,99) 50 66 2+1 CHD (0-5,99) 70 92
2+1 CHD (6-10,99) 62 83 2+1 CHD (6-10,99) 87 114
2+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 62 83 2+2 CHD (0-5,99) (0-5,99) 87 114
2+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 62 83 2+2 CHD (0-5,99) (6-10,99) 87 114
2+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 73 98 2+2 CHD (6-10,99) (6-10,99) 103 135.3
3+1 CHD (0-5,99) 67.1 90.2 3+1 CHD (0-5,99) 96 126.5
3+1 CHD (6-10,99) 80 107 3+1 CHD (6-10,99) 113 149

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Минимум престој од 2 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 8 дена пред пристигање – без пенали, од 7-0 дена предпристигање – 100% пенали.