PREMIUM BEACH HOTEL – ГОЛЕМ – ДРАЧ

PREMIUM BEACH HOTEL – ГОЛЕМ – ДРАЧ

Модерен хотел со 5 ѕвезди кој е на само 30 метри од плажа. Ги нуди сите потребни удобности и карактеристики за пријатен престој.

Хотелските соби имаат поглед кон базен или кон градина. Сите се климатизирани, опремени со ТВ, мини бар, сеф. Во тоалетите има туш кабина или када.

Ресторанот во хотелот нуди избор на специјалитети од локална или медитеранска кујна. Бесплатниот безжичен интернет е распространет низ цела територија на хотелот, а сопствениот паркинг на хотелот е бесплатен за гостите.

Premium Beach Hotel 5* има спа центар, со внатрешен базен, сауна, парна бања, соби за релаксација и масажа. Исто така, дел од хотелот се и надворешниот базен и фитнес салата.

Во однос на локациската поставеност, Меѓународниот Аеродром во Тирана е оддалечен 23.9 километри, Пристаништето во Драч е на оддалеченост од 7.7 километри; Амфитеатарот во Драч е на 8.4 километри оддалеченост од хотелот.

Локација: Rruga Plazhit, 2504, 9012 Golem, Albania

 

ТЕРМИН: 28.08.2020 МОЖНОСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 2 ИЛИ 3 НОЌЕВАЊА

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА НА БАЗА ПОЛН ПАНИСИОН – 69ЕУР ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

ТЕРМИН: 05.09.2020 МОЖНОСТ ЗА ПРЕСТОЈ ОД 2 ИЛИ 3 НОЌЕВАЊА

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА НА БАЗА ПОЛН ПАНСИОН – 65ЕУР ПО ЛИЦЕ НА ДЕН

 

1но дете од 0-5,99год – бесплатно

1но дете од 6-11,99год – 50% од цената на возрасен

2ро дете од 0-11,99год – 50% од цената на возрасен

3то возрасно лице – полна цена

 

Во цената е вклучено:

-Појадок, ручек и вечера

-SPA центар (Сауна, парна бања, релакс зона и фитнес)

-Beach Area (Лежалки, чадори и пешкири)

-Бесплатно WI-FI & Паркинг

-Сопствен клима уред

-Тв со сателитски програми

-Сеф во соба