PREMIUM BEACH HOTEL – ГОЛЕМ – ДРАЧ

You are currently viewing PREMIUM BEACH HOTEL – ГОЛЕМ – ДРАЧ

Модерен хотел со 5 ѕвезди кој е на само 30 метри од плажа. Ги нуди сите потребни удобности и карактеристики за пријатен престој.

Хотелските соби имаат поглед кон базен или кон градина. Сите се климатизирани, опремени со ТВ, мини бар, сеф. Во тоалетите има туш кабина или када.

Ресторанот во хотелот нуди избор на специјалитети од локална или медитеранска кујна. Бесплатниот безжичен интернет е распространет низ цела територија на хотелот, а сопствениот паркинг на хотелот е бесплатен за гостите.

Premium Beach Hotel 5* има спа центар, со внатрешен базен, сауна, парна бања, соби за релаксација и масажа. Исто така, дел од хотелот се и надворешниот базен и фитнес салата.

Во однос на локациската поставеност, Меѓународниот Аеродром во Тирана е оддалечен 23.9 километри, Пристаништето во Драч е на оддалеченост од 7.7 километри; Амфитеатарот во Драч е на 8.4 километри оддалеченост од хотелот.

Локација: Rruga Plazhit, 2504, 9012 Golem, Albania

 

                  

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ИЛИ СЕ ВКЛУЧЕНО

             ПРОМОЦИЈА 

7=6 НОЌЕВАЊА, ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ДО 31.05.2021, И ОД 01.10 ДО 22.12.2021

 

PREMIUM BEACH HOTEL 5* ГОЛЕМ – ДРАЧ
Период 08.02-30.05.2021 01.10-03.01.2022 31.05-10.07.2021 11.09-30.09.2021 11.07-10.09.2021
Пансион Полупансион Се Вклучено Се Вклучено
Standard room Land View 53еур 68еур 79еур
Deluxe room Sea View 59еур 73еур 86еур
Single use land view 86еур 126еур 159еур

 

Дополнителни услови: 

  • 1во Дете од 2-5,99год – бесплатно
  • 1во дете од 6-11,99год – 50% попуст од цената на возрасен
  • 2ро дете од 6-11,99год – 50% попуст од цената на возрасен
  • 3то возрасно лице – 20% попуст од цената на возрасен

 

Политика за отказ:

  • Отказ на резервација до 30 дена пред пристигање – 30% пенали
  • Отказ на резервација од 20-11 дена пред пристигање – 50% пенали
  • Отказ на резервација до 10-01 ден пред пристигање – 100% пенали
  • Не појавување во хотел – 100% пенали

 

Минимум престој 2 ноќeвања